لیست نقل و انتقالات استقلال امروز 20 تیر 1403

به گزارش سرویس خبری ایران فوری؛ نقل و انتقالات استقلال چند وقتی است ذهن تمامی افراد را درگیر خودش کرده است و هواداران را درگیر نقل و انتقالات استقلال کرده است. نقل و انتقالات استقلال را در ادامه خبر مشاهده میکنید. در نقل و انتقالات استقلال مردم دنبال این هستند تا جزئیات را ببینند.

توافق باشگاه استقلال با بازیکن سپاهان برای قرارداد ۲ ساله

درباره نقل و انتقالات استقلال جلسه شب گذشته بین مدیران استقلال و این بازیکن روند مثبتی داشته و دو طرف برای عقد قرارداد ۲ ساله به توافق رسیدهاند.توافق باشگاه استقلال با بازیکن سپاهان برای قرارداد ۲ سالهشب گذشته جلسه مهمی برای انتقال میلاد زکی‌پور به استقلال با حضور مسئولان این باشگاه برگزار شد و به نظر می‌رسد تکلیف این ماجرا مشخص شده است.

نقل و انتقالات استقلال

درحالیکه از نیم فصل لیگ بیست و سوم بحث تمدید قرارداد زکی پور با سپاهان مطرح بود اما این باشگاه در نهایت موفق به این امر نشد تا مدافع اسبق استقلال دوباره در آستانه آبی پوش شدن قرار بگیرد.
براساس پیگیری‌ها مشخص شد جلسه شب گذشته روند مثبتی داشته و دو طرف برای عقد قرارداد ۲ ساله به توافق رسیده‌اند.به این ترتیب با توجه به اینکه ابوالفضل جلالی برای خدمت سربازی احتمالا از جمع آبی‌پوشان جدا می‌شود، زکی پور جانشین احتمالی او در جناح چپ این تیم خواهد بود./جارنیوز

استقلال و تیم بستن در حد محلات؛ اول قرارداد بعد تست

حتی در همان اوج هیاهو که برخی استقلالی‌ها سعی در دادن آدرس غلط به هواداران داشتند، کارشناسان و رسانه‌ها ایرادات فنی تیم استقلال را می‌دیدند و از نقش مهم اشتباهات جواد نکونام در ناکامی استقلال می‌گفتند.

شخص سرمربی و اطرافیانش خیلی تلاش کردند تا انگشت اتهام ناکامی را به سمت داوری، ضعف مدیریت یا حمایت همه جانبه از باشگاه‌های رقیب بگیرند اما خود آنها هم در خلوت اعتراف می‌کردند که اگر استقلال نساجی را برده بود، زور تمام عالم و آدم نمی‌رسید که جام را از دست آبی‌ها بگیرد!

این درست که حواشی و مسائل بیرون از زمین می‌تواند روی کیفیت نمایش و نوع نتیجه تیم تاثیر بگذارد اما اگر شما کار فنی خود را درست انجام دهید، زور حواشی هرگز به متن نخواهد رسید. استقلال فصل قبل از رفتارهای جواد نکونام بیش از همه ضربه خورد. او کاپیتان تیم ملی و رکورددار بازی برای ایران بود، تجربه لالیگا را داشت و حتی اگر مدیرعامل جوان استقلال کم تجربه بود، این نکونام بود که باید بزرگتری می‌کرد.

او که ترجیع‌بند تمام حرف‌هایش عشق و علاقه به هوادار و تعصب به استقلال بود، او باید بیشتر از همه دلش برای استقلال و تیمش می‌سوخت اما در عمل دیدیم که بی‌دلیل و گاه به ناحق، با حملات همیشگی و همه جانبه به مدیریت تمام توان خود و باشگاه را صرف یک جنگ داخلی کرد و سر بزنگاه پرسپولیس آمد و از استقلال رد شد.

این بلا فصل قبل سر استقلال آمد و هیچ کدام از بهانه‌ها نیز نتوانست روی حقیقت را بپوشاند. هواداران هم متوجه ایرادات جواد شدند و نمی‌خواستند او این فصل روی نیمکت بماند. همان هوادارانی که فصل قبل تمام تلاششان را کردند تا مشکلات جواد حل و روی نیمکت تیم محبوبشان بنشیند.

به نظر می‌رسید با تجربه فصل قبل و تغییر رویکرد هوادار، جواد نکونام درس عبرت گرفته و سکوت این روزهای او به این دلیل است که خاطرات تلخ خطیر را بیاد دارد. به نظر می‌رسید که این فصل دیگر خبری از آن جنگ‌های درونی و اختلافات نباشد، مشکل مالی هم که تنها چیزی است که هلدینگ خلیج فارس ندارد!

اما ببینید که هنوز فصل نقل و انتقالات شروع نشده و هنوز کار به اردو و مسابقات رسمی نرسیده، چقدر ناهماهنگی در استقلال وجود دارد. اتفاقاتی که یک صدم آن پارسال نیفتاد و جواد نکونام آن بلواها را به راه انداخت! حالا همه می گویند نه به آن جنجال و نه به این سکوت! جایی که باید از حق استقلال و هوادار دفاع کند چرا ساکت شده؟

اینجا که همه حق را به جواد نکونام می‌دهند که بگوید این بازیکنان را نمی‌خواهد، او سکوت کرده! چرا؟ چون اگر چنین کند، یا داستان منتظر محمد فصل قبل تکرار خواهد شد و یا با شروع دعوا خودش را تحمل نمی کنند! چوب دو سر طلا! این است که باید مراقب رفتارهای خود باشید چرا که حتی سال‌ها بعد نیز ممکن است به شما لطمه بزند!

اوج هنر مدیریت در استقلال این شده که ابتدا با بازیکن حرفه‌ای قرارداد بسته، سپس طرف در تست‌های پزشکی هم شرکت کرده و حالا قرار است در تمرینات نکونام او را ببیند تا اگر پسندید، نامش را در لیست بگذارد! آن هم قرارداد دلاری که طبق عرف پیش قرارداد را هم داده‌اند!

منبع: اندیشه معاصر

دکمه بازگشت به بالا
advanced-floating-content-close-btn
advanced-floating-content-close-btn